O nas

Firma NORDGEO powstała na bazie wieloletniego doświadczenia w branży geodezyjnej zdobywanego na terenie kraju jak i zagranicą (Rosja, Niemcy, Anglia, Irlandia). 

Wychodząc na przeciw rosnącym wymaganiom branży budowlanej jesteśmy gotowi na najbardziej skomplikowane zadania. Wysoko wykwalifikowane zespoły zapewniają najwyższy poziom wykonywanych prac. Specjalizujemy się w wykonaniu kompleksowych prac inżynieryjno-geodezyjnych.

INNOWACJE

Polityka naszej fimy kładzie nacisk na ciągły rozwój. Nie rezygnując z realizacji usług związanych z geodezją klasyczną rozszerzamy swoją ofertę o pomiary fotogrametryczne, detekcję georadarową oraz indukcyjną. 

Nieustannie ulepszamy jakość naszych opracowań. Nadrzędnym celem, któy udało się zrealizować była integracja danych pozyskanych za pomocą drona,  georadaru oraz klasycznych, geodezyjnych instrumentów pomiarowych. 

Jako jedna z nielicznych firm jesteśmy w stanie dostarczyć klientowi, czytelne, kompleksowe dane przestrzenne w interesującej go formie i w ustalonym terminie.


PRIORYTETY

Naszym priorytetem jest realizacja prac geodezyjnych związanych z budownictwem, drogami, koleją, architekturą oraz każdą branżą w której niezbędne są wysokiej jakości dane przestrzenne na najwyższym poziomie.

Wieloletnie doświadczenie i wykorzystanie nowoczesnych technologii pozwala nam:

  • zapewnić najwyższą precyzję,
  • sprostać wymagającym, nietypowym zadaniom,
  • realizować prace w wyznaczonym terminie.
 
Dokładamy wszelkich starań, aby wyniki naszej pracy były wiarygodne, praktyczne i zrozumiałe dla naszych klientów. Uważamy, że najważniejsze jest słuchanie naszych partnerów i spełnianie ich oczekiwań.